KİŞİSEL BİLGİLER 

İşbu Gizlilik ve Güvenlik Bildirimi’nde kullanılan “ Kişisel Bilgiler” terimi sizi tanımlayabilecek isminiz, doğum tarihiniz, e- posta adresiniz veya posta adresiniz dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla kredi kartı bilgileriniz, kimlik bilgileriniz gibi bilgileri ifade etmektedir.

BABYMUU LTD.ŞTİ. olarak biz, ( aşağıda kısaca “BabyMuu” olarak anılacaktır. ) işbu gizlilik politikası ile tüm kullanıcılarımızı haklarında www.babymuu.com adlı internet sitesinden toplanan Kişisel Bilgilerin kullanımı ve ifşası hakkında bilgilendirmeyi hedeflemekteyiz. BabyMuu olarak biz, kullanıcılarımızın gizliliğine değer vermekte olup, bizimle paylaşılan kişisel bilgilerin gizliliği ve bilgilerin güvenliğini ile ilgili kullanıcılarımızın kaygılarını saygıyla karşılamaktayız. Bu nedenle “Gizlilik ve Güvenlik Bildirimi” gizliliğinizi korumak ve bilgi temininde güvenli bir deneyim sağlamanız için tasarlamış olup, üyelerin onayı olmadan kişisel bilgilerini kullanmayacak ve kişisel bilgilerin kullanılmasında, tamamen uluslararası alanda kabul edilen mahrumiyet koruma standartlarına uymayı taahhüt etmektedir.

BabyMuu olarak siteyi kullanmadan veya bize kişisel bilgilerinizi iletmeden önce kullanıcıların mevcut “Gizlilik ve Güvenlik Bildirimi” ni okumasını rica ediyoruz. Bu bildirim herhangi bir sebepten dolayı önceden uyarılmaksızın değiştirebilir veya yenilenebilir. Ancak bu durumda Gizlilik ve güvenlik Bildirimi’nin söz konusu değişiklikleri yansıtan güncellenmiş halinin yükleneceğini belirtmek isteriz.

GİZLİLİK

Kayıt sırasında girdiğiniz kişisel bilgilerinizi istediğiniz her zaman güncelleme ve değiştirme hakkınız bulunmaktadır. Baby Muu bu “Gizlilik Sözleşmesi” ve “Kullanım Şartları”na uymadığınız takdirde üyeliğinizi silmeye ya da askıya almaya yetkilidir. Baby Muu, üyeleri ve kullanıcıları tarafından sistemlerine sunulan her türlü kişisel bilgiyi aksine bir hüküm bulunmadığı takdirde 3. Şahıs ve Kurumlara açıklamamayı ve paylaşmamayı taahhüt etmiştir. Baby Muu, iş bu gizlilik bildiriminde aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerden herhangi birini www.babymuu.com ’un işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve üçüncü kişilere hiç bir şekilde açıklamayacaktır. Baby Muu, yasal mercilerden gelen talepler doğrultusunda ve satış sözleşmesinin gereklerinin yerine getirilebilmesi amacı ile talep edilen bilgileri açıklamakla yükümlüdür.

GÜVENLİK

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak Rapid tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Baby Muu toplanan, işlenen ve aktarılan tüm kişisel bilgileri korumak için teknolojik ve kurumsal önlemleri alır ve bu önlemler teknolojik gelişmeye göre sürekli güncellenir ve uyarlanır.