“Baby Muu’da başlıca işimiz ‘mutluluk anları’ tasarlamak”

2011 yılında Bez Pasta Dükkanı olarak faaliyete başlayan firmamız 2012’de www.babymuu.com ‘un kurulması ile çevrimiçi alışveriş imkanı sunmaya başlamıştır.

TASARIMLARIMIZIN FARKI

Yeni anne-babanın mutluluğunu paylaşırken onlara verdiğiniz hediyenin görünümü kadar içeriğinin de en doğru şekilde tasarlanmış olmasına özen gösteriyoruz. Her yenidoğanda değişen beslenme alışkanlıkları nedeniyle, seçimi anne-baba tarafından yapılması gereken biberon, emzik gibi ürünleri bebek bezi pastalarımıza ve hediye sepetlerimize dahil etmiyoruz. Bu ürünler yerine bir yenidoğan için “fazlası” olmayacak tekstil ve oyuncak gibi ürün grupları kullanmayı tercih ediyoruz.

KALİTELİ ÜRÜN ANLAYIŞI

Özellikle ilk iki yıl bebeklerin ellerine aldıkları her şeyi ağızlarına götürdüklerini ve bu nedenle onlara hediye edilen oyuncakların kalitesinin ne denli önemli olduğunu biliyoruz. Bebek bezi pastalarımıza ve hediye sepetlerimize dahil ettiğimiz oyuncakları lisanslı markalardan seçiyoruz.

HER ÜRÜNE KARGO TESTİ YAPIYORUZ

Yaptığımız tasarımların alıcıya ilk andaki gibi aynı güzellikte, bozulmadan ulaşmasını sağlamak için yeni tasarladığımız her ürünümüzü kargo testine tabi tutuyoruz.

EĞLENCELİ BEBEK BEZİ PASTALARI VE SEPETLER

Yeni doğan bir bebeğin ilk aylarında ihtiyaç duyduğu ürünleri eğlenceli detaylarla süsleyerek pasta şeklinde veya sepette bir araya getiriyoruz.

 • Altını kuru tutacak bebek bezleri,
 •  Sıcacık battaniyeler,
 •  Yumuşacık kıyafetler,
 •  Çok amaçlı tekstiller,
 •  Hassas cildine özel bakım ürünleri,
 • Eğlenceli oyun arkadaşları…                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Baby Muu’da tasarlanan bebek bezi pastalarının ve sepetlerin kullanışlı olduğu kadar dekoratif ve farklı görünmesine özen gösteriyoruz. Tasarımlarımızda bebek ve çocukların sonsuz hayal dünyalarından ilham alıyor,  doğanın tüm renk ve biçimlerini tasarımlarımıza yansıtmaya çalışıyoruz..

  Baby Muu’da tasarlanan bebek bezi pastaları ve sepetler geleneksel tebriklerin aksine şaşırtıcı ve eğlencelidir. Bu nedenle anne adayına hediyesini dilerseniz bebeği için düzenlenen Baby Shower partisinde hediye edebilirisiniz.

  Hastane odalarına kabul edilmeyen çiçeklerin aksine, bebeğin doğumunu kutlamak için hastane odasına Baby Muu tasarımı pasta ve sepetlerle girebilir; yeni anne-babanın sevincine tanıklık edebilirsiniz.

  Baby Muu tasarımı pastanızla geleneksel tebriklerin aksine yeni bebeğe farklı bir “Hoşgeldin” diyebilirsiniz.