Değerli Müşterimiz,

Bu bilgiler www.babymuu.com üzerinden satın aldığınız ürünlerin ihtiyaçlarınızı karşılamaması durumunda iade veya değişim prosedüründe izlemeniz gereken yolu göstermektedir.

Sitemizden almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünler, tarafımızca hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, “Kullanıcı Sözleşmesi”nde yeralan Madde 6’daki “Cayma Hakkı” şartlarına uygun olmalıdır. (bkz. www.babymuu.com – Kullanıcı Sözleşmesi).

İade etmek istediğiniz ürünler “Kullanıcı Sözleşmesi” şartlarına uygun ise para iadeniz, sitemizden alışveriş yaparken kullandığınız kredi kartınıza 10 gün içerisinde iade edilecektir.

YASAL İADE SÜRESİ VE KOŞULLARI
Ürünlerimizin yasal iade süresi teslim tarihinden itibaren 7 gündür. İade edilen ürünlerin tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle beraber ürünün orijinal faturası ile gönderilmesi gerekmektedir.

Denenmiş ve/veya yıkanmış ve/veya kullanılmış ürünler iade edilememektedir.
Faturasız iade kabul edilmemektedir.

İADE GÖNDERİMİ
İade için gönderilen ürünlerin kargo bedelleri gönderici tarafından, hasarlı ve kusurlu ürünlerin değişimi için yapılan gönderilerin kargo bedeli firmamız tarafından ödenecektir. Anlaşmalı kargo firması dışında yapılan gönderilerde, ödeme sizin tarafınızdan karşılanmış olmalıdır, aksi halde gönderi teslim alınmaz.

Ürün iadelerinde kusurlu ürün iadeleri haricinde sadece ürün bedeli geri ödenmekte olup sipariş esnasında ödenmiş olan kargo ücretinin geri ödemesi mümkün değildir. Ürün iadesi sonucunda sipariş miktarınızın ücretsiz kargo sınırının altına düştüğü durumlarda iade sonucu ortaya çıkan toplam bedele göre oluşan kargo ücreti geri ödeme tutarından düşülüp kalan bakiye ödenecektir.

İADE PROSEDÜRÜ VE ONAY SÜRECİ
İade işlemlerinizin hızlı gerçekleşmesi için, iade formundaki bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. İade yapmak istediğiniz ürünün kodunu, iade sebebini ilgili yerlere yazınız ve faturanızı mutlaka iade yapacağınız ürün paketi içerisine ekleyiniz.

İadeniz Baby Muu Firması ilgili birimi tarafından incelenir ve yukarıdaki şartlara uygun ise süreç başlatılır. İade onaylandığında ürün ücreti yasal süre olan 10 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre Baby Muu’nun ürünü teslim alması ile başlar.