DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ,

Siparişinizi takiben ürünün havale veya kredi kartınızın banka onayının bize ulaşması ile birlikte ürünün hazırlık ve teslimat süreci başlamaktadır. Ürünlerimiz çoğunlukla el yapımı olduğu  için hazırlık süreleri farklılık göstermektedir. Ürünlerin hazırlık sürelerine her ürünün kendi tanıtım sayfasında yer verilmiştir.

Sipariş adımında gönderim şekli tercihinize bağlı olarak satın aldığınız ürün ve/veya ürünler, hazırlık sürelerinin tamamlanmasının ardından tarafımızca anlaşmalı kargo ve kurye firmaları tarafından seçtiğiniz teslimat adresine yönlendirilir.

KARGO İLE GÖNDERİM

Hazırlığı tamamlanan ürünler kargoya verilmelerini takiben 3 iş günü içerisinde adrese teslim edilir.  Türkiye sınırları içinde bulunan tüm il merkezleri ve tüm ilçe, belde ve köylere gönderim yapılmaktadır.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerimizde şehir merkezi dışında kalan bazı bölgelerde ( ilçe, kasaba ve köy) kargo firmalarından kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmekte ve bu bölgelere yapılan teslimatlarda 1-2 gün gecikme olabilmektedir. Bu detayı kargo takip sürecinde göz önünde bulundurmanızı önemle rica ederiz.

Hastanelere kargo ile gönderim yapılmamaktadır. Bunun nedeni kargonun adrese teslim sürecinde, ürünü teslim alacak kişinin hastaneden ayrılmış olması ihtimalinin yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Hastane teslimatı konusunda özel bir durum mevcut ise telefon, whatsapp ya da e-posta yoluyla tarafımıza ulaşmanızı önemle rica ederiz.

KURYE İLE AYNI GÜN TESLİMAT 

Aynı gün teslimat hizmetimiz sadece İstanbul il sınırları içinde, belirli bölgeleri kapsamakta ve öğleden önce saat 11.00’a kadar tarafımıza iletilen, ödemesi tamamlanmış siparişler için geçerlidir. Saat 11.00’dan sonra verilen, aynı gün teslimat tercihi ile bize iletilen siparişler bir sonraki gün teslim edilir.

Aynı gün teslimat fiyatlandırmamız, teslimat adresine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Web sitemizde kayıtlı müşteri iseniz sistem aynı gün teslimatta kayıtlı adresinize göre işlem yapmakta; farklı bir teslimat adresi girdiğinizde sistem yeni adrese göre yeni fiyatlandırmanızı güncellemektedir.

ÜRÜNÜ TESLİM ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

  • Teslimat sırasında ürünleri kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz.
  • Ürününüzde bir eksik veya sorun varsa KESİNLİKLE TESLİM ALMAYINIZ. Aksi takdirde kargo firmasından kaynaklanabilecek sorunların bedelini siz ödemek zorunda kalabilirsiniz.
  • Bu gibi durumlarda kargo görevlisinden tutanak düzenlemesini talep ediniz veya bizimle hemen iletişime geçerek yapmanız gerekenlerle ilgili bilgi alınız.