Hakkımızda

Baby Muu Bebek Bezi Pasta

2010 yılında Bez Pasta Dükkanı ile çıktığımız yolculuğa 2012'den beri Baby Muu olarak devam etmekteyiz.

Baby Muu’da başlıca işimiz “mutluluk anları” tasarlamak.


Bebek Bezi Pastalarımız

Yeni doğan bir bebeğin ilk aylarında ihtiyaç duyduğu ürünleri eğlenceli detaylarla süsleyerek pasta şeklinde biraraya getiriyoruz.
Bebek Bezi Tasarım Pastalar
  • Altını kuru tutacak bebek bezleri,
  • Sıcacık battaniyeler,
  • Yumuşacık kıyafetler,
  • Çok amaçlı tekstiller, 
  • Hassas cildine özel bakım ürünleri,
  • Eğlenceli oyun arkadaşları...
Baby Muu’da tasarlanan pastaların kullanışlı olduğu kadar dekoratif ve farklı görünmesine özen gösteriyoruz. Tasarımlarımızda bebek ve çocukların sonsuz hayal dünyalarından ilham alıyor,  doğanın tüm renk ve biçimlerini tasarımlarımıza yansıtmaya çalışıyoruz..

Baby Muu’da tasarlanan pastalar geleneksel tebriklerin aksine şaşırtıcı ve eğlencelidir.  Bu nedenle anne adayına hediyesini dilerseniz bebeği için düzenlenen Baby Shower partisinde hediye edebilirisniz. 

Hastane odalarına kabul edilmeyen çiçeklerin aksine, bebeğin doğumunu kutlamak için hastane odasına Baby Muu tasarımı pastayla girebilir ve yeni anne-babanın sevincine tanıklık edebilirsiniz. 

Baby Muu tasarımı pastanızla geleneksel tebriklerin aksine yeni bebeğe farklı bir “Hoşgeldin” diyebilirsiniz. 

YENİ BEBEK HEDİYE SEPETLERİMİZ

Baby Muu olarak hep farklı ve eğlenceli tasarımlar ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Yeni bebek hediye sepetlerimizi de sıradışı bir anlayışla tasarlıyoruz. Herşeyden önce klasik hasır sepetlerle ürün hazırlamıyoruz. Sepetlerimizi birinci kalite keçeden kendimiz dikiyoruz. İçeriğine uygun olarak sepeti karakterize ediyor ya da isim işleyerek kişiye özel tasarıma dönüştürüyoruz.

BEBEK ODASI TASARIMLARIMIZ

Yeni doğan bir bebeğin ilk doğduğu andan itibaren seslere, renklere ve şekillere olan ilgisinin onun görsel algı gelişimi için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle tasarımlarımızda bebeklerin dikkatini çekecek renk ve şekilllere yer vermeye özen gösteriyor, doğanın çizgi ve renklerinden ilham alıyoruz.

TASARIMLARIMIZIN FARKI

Yeni anne-babanın mutluluğunu paylaşırken onlara verdiğiniz hediyenin görünümü kadar içeriğinin de en doğru şekilde tasarlanmış olmasına özen gösteriyoruz. Her yenidoğanda değişen beslenme alışkanlıkları nedeniyle, seçimi anne-baba tarafından yapılması gereken biberon, emzik gibi ürünleri bebek bezi pastalarımıza ve hediye sepetlerimize dahil etmiyoruz. Bu ürünler yerine bir yenidoğan için “fazlası” olmayacak tekstil ve oyuncak gibi ürün grupları kullanmayı tercih ediyoruz.

KALİTELİ ÜRÜN ANLAYIŞI

Özellikle ilk iki yıl bebeklerin ellerine aldıkları her şeyi ağızlarına götürdüklerini ve bu nedenle onlara hediye edilen oyuncakların kalitesinin ne denli önemli olduğunu biliyoruz. Bebek bezi pastalarımıza ve hediye sepetlerimize dahil ettiğimiz oyuncakları lisanslı markalardan seçiyoruz.

HER ÜRÜNE KARGO TESTİ YAPIYORUZ

Yaptığımız tasarımların alıcıya ilk andaki gibi aynı güzellikte, bozulmadan ulaşmasını sağlamak için yeni tasarladığımız her ürünümüzü kargo testine tabi tutuyoruz. 
Baby Muu ekibi olarak yaptığımız işi çok seviyoruz.